Skip to content

TURISTIKA

NEZABUDNUTEĽNÉ ZÁŽITKY SÚ NA DOSAH

Harmonická túrička, Modra Tours

HARMONICKÁ TÚRIČKA

Poznávacia túrička v najpopulárnejšom rekreačnom stredisku bývalej rakúsko-uhorskej monarchie v Harmónii. Nechajte sa unášať harmonickým prostredím, príbehami harmonických víl, objavte skrytú štôlňu a kochajte sa výhľadom zo slovanského hradiska Zámčisko.

Slovanská mytologická túrička, Modra Tours

SLOVANSKÁ MYTOLOGICKÁ TÚRIČKA

Povznášajúca prechádzka tajomným lesom Malých Karpát vás prevedie panteónom slovanských bohov, krásnymi zákutiami málo navštevovaných lokalít, bzučiach potôčkov, majestátnych bukov a mytologických príbehov.

Červenokamenská túrička, Modra Tours

ČERVENOKAMENSKÁ TÚRIČKA

Zaujímavá turistika s výkladom v okolí panstva Červený kameň a Častianskej doliny. Objavíme staré bane, židovský cintorín a niekoľko kaplniek.

Svätojurská potulka, Modra Tours

SVÄTOJURSKÁ TÚRIČKA

Táto komentovaná potulka spája tri zaujímavé miesta. Vinohradnícky skanzen so svätojurskou vyhliadkou, hrad Biely Kameň a slovanské hradisko nad Neštichom. 

Cajlanská dobrodružná túrička

DOBRODUŽNÁ CAJLANSKÁ TÚRIČKA

Poldenný výlet cez málo navštevované cajlanské lesy nás zavedie od Cajlanskej kalvárii na magickú Malú Cajlanskú homoľu k mohutným skalným bralám až k rekereačnej oblasti Stupy. Túra je vhodná pre vytrvalých dobrodruhov.

Slepá túrička, Modra Tours

HORNOOREŠANSKÁ TÚRIČKA

Modranská prírodovedná túrička, Modar Tours

MODRANSKÁ PRÍRODOVEDNÁ TÚRIČKA

Edukačno výživná potulka o vzniku lesov a rozoznávaní stromov s enviro-ekológom vás povedie cez krásne modranské lesy, kopce a vinohradnícky chotár. 

Vinosadská prírodovedná túrička, Modra Toura

VINOSADSKÁ PRÍRODOVEDNÁ TÚRIČKA

Zaujímavá túrička s enviro-ekológom, ktorá vás povedie cez trlinský vinohradnícky chotár, divokrásne vinosadské lesy a malebné lúky.

Častovsko-ompitálska potulka, Modra Tours

ČASTOVSKO-OMPITÁLSKA POTULKA

Poznávacia potulka častovsko-ompitálskym chotárom po pamiatkach a prírodných pokladoch. Uvidíme najstarší gaštan v Malých Karpatoch, uvidíme rodisko Juraja Fándlyho a pokocháme sa malebnými vinohradníckymi scenériami.

Huncokárska prehliadka, Modra Tours, Martina Klúčiková

PO STOPÁCH HORSKÝCH ĽUDÍ

Máte radi prírodu, čerstvý vzduch a poznávanie? Poďte s nami na vychádzku po stopách nemecky hovoriacich drevorubačov nazývaných Huncokárov, ktorí k nám prišli za čias Márie Terézie. 

Zbojnicka turicka

ZBOJNÍCKA TÚRIČKA

Prírodovedná túrička tajomným zbojníckym lesom. Zažijete rozpravu o priezračnom horskom potoku, majestátnych bukoch a kamenných obroch. Objavíme tisícročný magický predel medzi dobrom a zlom a nebudú chýbať ani zbojníci.

6E84DA8F-5AED-4226-96D4-2E0B543BE3EF_1_201_a

PEZINSKÁ BANÍCKA TÚRIČKA

Pridajte sa k nám na putovanie za zlatou banskou horúčkou, tajnými zásobami vzácnych kovov a baníckymi škriatkami. 3-hodinová banícka túrička pre všetkých.