Kariéra

Spoločnosť, to sú ľudia. Produkty, to sú ľudia. Všetko, čo robíme je nevyhnutne spojené s tým, čo vieme a dokážeme. Čo všetko sme schopní spraviť navyše a kam sa až v našich predstavách dokážeme pozrieť. Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou skvelého a profesionálneho tímu. Vytvorili sme prostredie, v ktorom je možné rásť a byť súčasťou inovačnej firmy.

SALES MANAGER

V súčasnosti rozširujeme náš obchodný tím, ktorý patrí k najdôležitejším prvkom spoločnosti. Sú veci, ktoré vyžadujeme, ktoré Ťa vieme naučiť a ktoré získavaš ty od nás. Obchodné skúsenosti sú výhodou. Ak ešte len začínaš, naučíme Ťa všetko potrebné.

Náplň práce

– aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, možnosť vytvárania vlastnej komunity klientov

– vedenie obchodných stretnutí, prezentácia portfólia a aktívne udržiavanie obchodných štandardov a kvalít

– účasť na obchodných stretnutiach a seminároch, neskôr možnosť budovania vlastného obchodného tímu

– aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi, starostlivosť o stálych a dlhodobých klientov

Benefity

– voľná pracovná doba a plná administratívna, komunikačná, systémová a organizačná podpora súčasného tímu

– práca v dynamickom a mladom kolektíve, so skúsenými partnermi a príjemnom pracovnom prostredí

– možnosť neustáleho rozvoja a zlepšovania sa, kariérny postup a vzdelávanie

Požiadavky

– komunikatívnosť, argumentačné a vyjednávacie zručnosti, otvorený prístup, kritické a analytické myslenie

– samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, time management a základné organizačné schopnosti

– ekonomická erudovanosť, tvorivý prístup k riešeniu problémov, schopnosť improvizácie

– vzdelávanie je dôležité, no výsledky a to, čo dokážeš v praxi nás zaujíma oveľa viac

Druh pracovného pomeru, termín nástupu a platové podmienky sa odvíjajú od individuálnych vlastností a schopností človeka, ktorý k nám prichádza. Základná zložka mzdy (brutto) = 1000 € + prémie. Stáli zamestnanci sú pre nás prioritou, samozrejmé je teda neskôr aj materiálno-technické zabezpečenie, hradené vzdelávanie a iné benefity.

Svoj životopis alebo LinkedIn profil nám zašli na office@smartprofit.sk, odpoveď dostaneš v najbližších pracovných dňoch.